Dziś po mszy św. o godz. 10.30 katecheza dla rodziców, którzy  chcą w najbliższym czasie ochrzcić dziecko w naszej parafii. W następną niedzielę spotkania przed sakramentami: przed I komunią św. po mszy św. o godz. 10:30, przed bierzmowaniem młodzież z klas 7 i 8 o godz. 17:00.

Poświęcenie witraży w naszym kościele będzie miało miejsce w następną niedzielę podczas mszy św. o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na ten cel. Na stronie internetowej naszej parafii możemy znaleźć opis witraży. 

13 marca obchodzimy 7 rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową papieża Franciszka. W naszych modlitwach pamiętamy o osobie i intencjach Ojca św.

W marcu i w kwietniu będzie można skorzystać z pomocy w wypełnianiu deklaracji PIT w salce na plebanii w czwartki o godz. 17.00.

Nasza parafia organizuje autokarowy wyjazd na beatyfikację Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego, która odbędzie się 7 czerwca w Warszawie. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Koszt wyjazdu 60 zł.

Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą miały miejsce w następujących terminach

- dla dzieci i młodzieży szkolnej: 23,24,25 marca poprowadzi je ks. Piotr Szmigielski.

- dla dorosłych: 27,28, 29 marca 2020 r. - prowadzący ks. Ireneusz Korziński.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Drodze krzyżowej, Gorzkich Żalach.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.