Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty w tych dniach. Dla tych, którzy nie będą mogli wyspowiadać się w czasie rekolekcji kapłani będą dostępni dodatkowo w sobotę 21.12 i w poniedziałek 23.12 od godziny 15.00 do 18.00.

Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 7 i 8 dziś o godz. 17:00.

W sobotę 21 grudnia od godziny 9.00 będziemy odwiedzali chorych w naszej parafii. Prosimy o zapisywanie w zakrystii lub  kancelarii danych chorych, którzy chcieliby przyjąć sakramenty święte przed świętami Bożego Narodzenia.

Przypominamy, że Roraty w naszej parafii są odprawiane w każdy poniedziałek, środę i w sobotę o godz. 6:30. Przynosimy ze sobą lampiony. W poniedziałki i środy po Mszy św. roratniej zapraszamy wszystkich jej uczestników, zarówno dzieci i dorosłych, na wspólny poranny posiłek na plebanię do salki.

Dziś po mszach św. o godz. 9.00, 10:30, 12:00 i 18.00 i oraz  w poniedziałek (oprócz mszy św. porannej) przy naszym kościele organizowany jest kiermasz przedświąteczny przez uczniów z Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych, uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 30 przy Pogotowiu Opiekuńczym oraz Wspólnotę Przyjaciół Oblubieńca z naszej parafii. Będziemy mogli nabyć ozdoby na stół wigilijny, pocztówki, ciasta i inne specjały, a przy okazji wesprzeć osoby potrzebujące pomocy, m.in. dwoje dzieci z ciężką chorobą potrzebujące wózków inwalidzkich. Wychodząc z kościoła możemy nabyć opłatki, sianko na stół wigilijny przygotowane przez młodzież oazową, oraz świece Caritas w cenie 8 zł mała i 15 zł duża.

Kolędę w tym roku rozpoczniemy 27 grudnia, na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablocie przed kościołem możemy znaleźć rozkład kolędy – wizyty duszpasterskiej. W tym roku nie będziemy kolędowali w soboty. Przypominamy i zachęcamy do zapisywania się do parafii te osoby, które na terenie naszej parafii mieszkają, a nie są do niej zapisane.

Naszym parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli, dobrego tygodnia i jak najlepszego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia!