Dziś w naszej parafii gościmy ks. Józefa Bacha, proboszcza maleńkiej parafii w Archidiecezji Warmińskiej. Dziękujemy ks. Józefowi za Słowo Boże, a parafianom za wsparcie inicjatyw ks. Józefa.

Dziś spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców po mszy św. o godz. 10:30. Kandydaci do bierzmowania z klas 6 mają również dziś swoje spotkanie o godz. 17.00 w dolnym kościele.

30 listopada w sobotę  będziemy obchodzili święto św. Andrzeja Apostoła. W naszych modlitwach pamiętajmy o panu organiście Andrzeju w dniu jego imienin

W następną niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas szczególnego oczekiwania na przyjście Pana. W Adwencie w naszej parafii zapraszamy do uczestnictwa w mszach św. roratnich, które będą w każdy poniedziałek, środę i w sobotę godz. 6:30. W poniedziałki i środy po mszy św. roratniej zapraszamy wszystkich jej uczestników, zarówno dzieci i dorosłych, na wspólny poranny posiłek na plebanię do salki. Niech ten czas Adwentu będzie okazją dla nas do wspólnego spotkania.

Już dziś, wychodząc z kościoła możemy nabyć opłatki i sianko na stół wigilijny, oraz świece Caritas. Na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablocie przed kościołem możemy już znaleźć rozkład kolędy – wizyty duszpasterskiej. Gdyby były jakieś nieścisłości prosimy o zgłaszanie. Przypominamy i zachęcamy do zapisywania się do parafii te osoby, które na terenie naszej parafii mieszkają, a nie są do niej zapisani.

Przypominamy, że w naszej parafii organizowany jest kurs lektora. Zapraszamy na ten kurs wszystkich którzy chcieliby czytać w czasie liturgii. Zajęcia odbywać się będą raz w miesiącu w sobotę. Podczas poszczególnych spotkań kandydaci na lektora będą uczestniczyć w zajęciach liturgicznych, biblijnych, fonetycznych, śpiewu i duchowości. Pierwsze spotkanie odbędzie się w następną niedzielę (1.12) po mszy św. o godz. 10.30. Zostaną na nim omówione kwestie organizacyjne.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.