Msza św. dla uczniów klas I szkoły podstawowej i poświęcenie tornistrów odbędzie się w czwartek 21 września o godz. 16:00 w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli.

W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

- święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży w poniedziałek 18 września. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za dzieci i ludzi młodych.                                                  

- wspomnienie św. Andrzeja Kim Tegon, Pawła Chong Hasang i towarzyszy, męczenników koreańskich w środę 20 września,

- święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w czwartek 21 września,

- wspomnienie św. O. Pio w sobotę 23 września.

Wspólnota Odnowy w Duchu Św. „Kana” zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu w najbliższy wtorek po Mszy św. wieczornej, także młodzież z naszej parafii zaprasza również na Adorację Najświętszego Sakramentu w następną niedzielę o godz. 17.00.

Serdecznie zapraszamy chłopców do wstąpienia w poczet ministrantów w naszej parafii. Zgłoszenia kandydatów można dokonać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

Podlaski Marsz dla życia przejdzie dziś ulicami Białegostoku. Rozpocznie się on Mszą św. w Bazylice św. Rocha o godz. 12:00, a po Eucharystii wyruszy w kierunku Archikatedry i zakończy się Piknikiem rodzinnym. Serdeczne zapraszamy do udziału, szczegóły na plakacie w gablocie.

Misje święte w naszej parafii będziemy przeżywali w dniach od 7 do 15 października. Poprowadzi je ks. Krzysztof Czapla, pallotyn z Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. Zachęcamy do uczestnictwa i skorzystania z tego daru, jakim będą misje parafialne, a w naszych osobistych modlitwach prośmy, by przyniosły one obfite owoce duchowe.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.