Uroczystość I Komunii świętej będziemy przeżywali w naszym kościele w następną niedzielę 21 maja. Podczas Mszy św. o godzinie 12:00 dzieci z naszej parafii przyjmą po raz pierwszy do swego serca Ciało Chrystusa. Zachęcamy w związku z tym naszych parafian do uczestnictwa we Mszach św. w innych godzinach, by zostawić więcej miejsca zaproszonym gościom.

Święto św. Andrzeja Boboli męczennika, patrona Polski będziemy obchodzili we wtorek 16 maja. Tego dnia na Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej zaprasza Wspólnota Odnowy w Duchu Św. „Kana”.

Nabożeństwa Majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny są sprawowane każdego dnia po Mszy św. wieczornej.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym parafialnym Odpuście w Uroczystość Matki Bożej Fatimskiej. W czasie Mszy św. wieczornej została poświęcona figura Matki Bożej, która będzie noszona w procesjach. Bardzo dziękujemy osobom zaangażowanym w białą procesję za ich posługę. Dziękujemy też osobom, które zaangażowały się w zakup nowej figury, zwłaszcza pani Teresie Grzegorzewskiej. Dziękuję za ofiary złożone na ten cel. Dziękuję panu Adamowi za przygotowanie feretronu. Bóg zapłać.

Tegoroczna Piesza Pielgrzymka Kobiet do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie odbędzie się w sobotę 20 maja. Wyjście pielgrzymki spod białostockiej Archikatedry o godz. 14:00. Pielgrzymowanie zakończy Msza św. sprawowana o godz. 18:00. Zapraszamy do uczestnictwa.

Naszym Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!