Gościmy dziś w naszej parafii pana Tomasza Zawal z Poznania, z regionalnego biura fundacji papieskiej Pomoc Kościołowi w Potrzebie, dziękujemy za słowa i świadectwo.

Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski będziemy obchodzili w poniedziałek 24 kwietnia. Tego dnia będziemy w naszym kościele dziękować Panu Bogu za 10 lat istnienia naszej parafialnej Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Uroczystej Mszy św. o godz. 18:00 będzie przewodniczył ks. bp Henryk Ciereszko.

Święto św. Marka ewangelisty przypada we wtorek 25 kwietnia. To dzień imienin księdza Marka Lipiszko i ks. Marka Czecha, którzy pracują w naszej parafii, prosimy o modlitwę w intencji solenizantów.

Uroczystość św. Jerzego głównego Patrona naszej archidiecezji będzie przełożona na środę 26 kwietnia. Msze św. w naszym kościele w tych dniach jak w dzień powszedni.

W następną niedzielę – Niedzielę Dobrego Pasterza,   rozpoczniemy Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. 

Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna. Tegoroczna XXVIII pielgrzymka wyruszy z Białostockiej Katedry w sobotę 6 maja o godz.  8.00. Hasłem tegorocznej pielgrzymki są słowa bł. kard. Stefana Wyszyńskiego: „Wszystko postawiłem na Maryję.” Ukoronowaniem pątniczej wędrówki będzie uroczysta Msza św. celebrowana w Krypnie o godz. 18.00. Zapisy organizowane są na trasie.

Naszym Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!