Na koncert pieśni pasyjnych wykonany przez diakonię muzyczną Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Białostockiej zapraszamy dziś po Mszy Świętej wieczornej (ok. 19:00) do naszego kościoła.

Kandydaci do bierzmowania mają dziś swoje spotkanie po wieczornej Eucharystii.

Odwiedziny chorych w naszej parafii przed świętami wielkanocnymi będą w sobotę 1 kwietnia od godziny 9.00. Prosimy o zapisywanie w zakrystii lub  kancelarii danych chorych, którzy chcieliby przyjąć sakramenty święte.

Pierwsza sobota miesiąca przypada w tym tygodniu 1 kwietnia, na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi zapraszamy tego dnia od godz. 17.00.

W Niedzielę Męki Pańskiej czyli Niedzielę Palmową (02.04) rozpoczniemy Wielki Tydzień. Poświęcenie palm za tydzień na początku każdej Mszy św. Jeśli będzie ładna pogoda to Eucharystię o godz. 10:30 rozpoczniemy przy krzyżu na placu kościelnym, tam odbędzie się poświęcenie palm, a następnie procesją udamy się do kościoła.  

Miejska Droga Krzyżowa pod przewodnictwem Arcybiskupa Józefa Guzdka Metropolity Białostockiego odbędzie się w piątek, 31 marca i przejdzie ulicami Białegostoku od Archikatedry do kościoła św. Rocha. Rozpoczęcie o godz. 19.00 przy Archikatedrze. Zapraszamy do uczestnictwa.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych także w naszym kościele: Drodze Krzyżowej w piątki i Gorzkich Żalach w środy, soboty i niedziele.

Świece Caritas na stół wielkanocny tzw. Paschałki możemy nabyć wychodząc z kościoła w cenie 15 zł.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.