Spotkanie dzieci klas III i ich rodziców, przed I komunią św., odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 10:30. Za tydzień w niedzielę po wieczornej Eucharystii swoje spotkanie będą mieli kandydaci do bierzmowania.

Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w tym tygodniu, poprowadzą je księża werbiści z Kleosina:

- dzieci i młodzież szkolną zapraszamy 21, 22, 23 marca we wtorek, środę i czwartek. Młodzież ze Szkoły Budowlano – Geodezyjnej ma swoje spotkania przez trzy dni o godz. 8:30 w kościele, natomiast dzieci ze szkoły podstawowej spotykają się w kościele według następującego planu:

We wtorek i środę: o godz. 10:00 klasy 1-3, o 11:00 klasy 4-6, o 12:30 klasy 7-8. W czwartek o 10:00 dzieci ze szkoły specjalnej nr 30, o 11:00 klasy 1-3 i 4-6, i o 12:30 klasy 7-8. Prosimy rodziców o zainteresowanie się tym, by ich dziecko wzięło udział w rekolekcjach. Cały program rekolekcji znajdziemy w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii.

- rekolekcje dla dorosłych odbędą się w dniach 24, 25, 26 marca 2023 r. (piątek, sobota i następna niedziela). Nabożeństwa w piątek i sobotę o 6:30, 9:00, 16:30 i 18:00, w niedzielę według porządku niedzielnego. W piątek nie będzie drogi krzyżowej dla dzieci, ponieważ dzieci będą miały to nabożeństwo na swoich rekolekcjach. W czasie rekolekcji zachęcamy szczególnie do skorzystania z sakramentu pokuty.

Uroczystość Św. Józefa jest w tym roku przeniesiona w liturgii na poniedziałek 20 marca. Msze święte o godz. 6:30, 9:00, 16:30 i 18:00.

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego będziemy obchodzili w sobotę 25 marca, jest to Dzień Świętości Życia, modlić się będziemy o uszanowanie życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach.

Na koncert pieśni pasyjnych wykonany przez diakonię muzyczną Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Białostockiej zapraszamy do naszego kościoła w następną niedzielę 26.03, po Mszy Świętej wieczornej (ok. 19:00).

W sobotę 1 kwietnia od godziny 9:00 będziemy odwiedzali chorych w naszej parafii. Prosimy o zapisywanie w zakrystii lub  kancelarii danych chorych, którzy chcieliby przyjąć sakramenty święte przed świętami wielkanocnymi.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.