Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 odbędzie się katecheza dla rodziców przed chrztem ich dzieci. Za tydzień po Eucharystii o 10;30 będzie spotkanie dzieci i rodziców przygotowujące do I komunii św.

Jutro przypada 10 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową papieża Franciszka. W naszych modlitwach pamiętamy o osobie i intencjach Ojca św.

Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach. Odnowa w Duchu Św. z naszej parafii zaprasza na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w najbliższy wtorek po wieczornej Mszy św. 

Na misterium Męki Pańskiej pt.: „Męka w godzinie ciszy” na gitarę, perkusję i piasek zapraszamy do naszego kościoła w następną niedzielę 19 marca po Mszy św. wieczornej ok. godz. 19.00.

Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą miały miejsce w następujących terminach:

- dla dzieci i młodzieży szkolnej: 21, 22, 23 marca – będzie je prowadził ks. Krzysztof Grzybek, werbista  

- dla dorosłych: 24, 25, 26 marca 2023 r. – poprowadzi je ks. Henryk Ślusarczyk, przeor Domu Księży Werbistów w Kleosinie.

Msza św. z okazji Imienin Arcybiskupa Józefa Guzdka Metropolity Białostockiego oraz Arcybiskupa Seniora Edwarda Ozorowskiego będzie sprawowana w Archikatedrze białostockiej w sobotę, 18 marca br. o godz. 18.00. Zapraszamy do modlitwy w intencji Dostojnych  Solenizantów.

Rekolekcje Wielkopostne parlamentarzystów, pracowników administracji rządowej i samorządowej oraz prawników odbędą się w dniach 19-21 marca, niedziela - poniedziałek - wtorek, w Starym kościele farnym w Białymstoku. Msza św. codziennie o godz. 19.30. Rekolekcje pod hasłem "Królestwo Ukrzyżowanego" poprowadzi Werbista, o. Henryk Ślusarczyk.

Wszystkim, którzy modlą się wraz z nami życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.