Katecheza dla rodziców chcących w najbliższym czasie ochrzcić dziecko w naszej parafii, będzie miała miejsce w kościele dziś po Mszy św. o godz. 10.30. 

Święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy przypada we wtorek 14 lutego.

Spotkanie przed I komunią dzieci klas 3 i ich rodziców odbędzie się w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30.

Na spektakl ”Tajemnica spowiedzi” przygotowany przez Teatr Ewangelizacyjny Białostockiej szkoły Nowej Ewangelizacji zapraszamy do naszego dolnego kościoła w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00. Wstęp jest wolny.

Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny zaprasza rodziców z dziećmi na DNI OTWARTE, które odbędą się w dwóch terminach: 15 lutego oraz 15 marca w godz. 16.00 – 18.00 w budynku szkoły przy ul. Mickiewicza 43. Szczegóły znajdują się na plakacie w gablocie.

Naszym Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!