Spotkanie dzieci I komunijnych i ich rodziców odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 10:30 w kościele.

Ostanie w tym roku roraty odprawimy w poniedziałek, środę i sobotę o godzinie 6:30. W poniedziałek i środę zapraszamy uczestników rorat na poczęstunek do salki parafialnej.

Osoby, które nie zdążyły się wyspowiadać przed  świętami będą mogły jeszcze to uczynić  w środę, czwartek i piątek. Kapłani będą dostępni w konfesjonałach: rano od godziny 9:00 do 10:00 oraz po południu od godz. 15:00 do 18:00.

Wigilia Świąt Bożego Narodzenia wypada w sobotę 24 grudnia. Msza św. w tym dniu będzie tylko rano o godz. 6:30, kościół będzie otwarty do godziny 15:00. Wieczorem zasiadamy do wieczerzy wigilijnej. Zadbajmy o jej tradycyjny charakter, niech będzie poprzedzona modlitwą, czytaniem fragmentu Pisma Św. o narodzeniu Chrystusa, połammy się opłatkiem, wspólnie śpiewajmy kolędy.

Uroczystość Narodzenia Pańskiego przypada w następną niedzielę. Pasterka będzie sprawowana o północy, a następnie Msze św. jeszcze o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. W drugi dzień świąt, w, obchodzimy święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze święte jak w każdą niedzielę.

Wychodząc z kościoła możemy jeszcze nabyć opłatki, sianko oraz świece Caritas na stół świąteczny w cenie 15 zł mała i 25 zł. duża.

Wizytę duszpasterską - kolędę rozpoczniemy w naszej parafii 27 grudnia. Plan kolędy znajdziemy na stronie internetowej parafii, w gablocie przed kościołem oraz w specjalnych folderkach przygotowanych na tę okazję, znajdziemy je w naszych skrzynkach pocztowych. Dziękujemy za pomoc w ich rozprowadzeniu.

Caritas Archidiecezji Białostockiej zaprasza osoby samotne i potrzebujące na Wigilię, która odbędzie się 24 grudnia 2022 r. o godz. 14.00 w Zespole Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia przy ul. Kościelnej.

Naszym Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli, dobrego tygodnia i jak najlepszego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia!