Katecheza dla rodziców pragnących wkrótce ochrzcić swoje dzieci w naszym kościele będzie miała miejsce dziś po Mszy św. o godz. 10:30

Kolejna rocznica wprowadzenia w Polsce stanu wojennego przypada we wtorek 13 grudnia, będziemy się modlić za naszą Ojczyznę i za ofiary systemu komunistycznego.

W sobotę 17 grudnia od godziny 9.00 będziemy odwiedzali chorych w naszej parafii. Prosimy o zapisywanie w zakrystii lub  kancelarii danych chorych, którzy chcieliby przyjąć sakramenty święte przed świętami Bożego Narodzenia.

Przypominamy, że Roraty w naszej parafii są odprawiane w każdy poniedziałek, środę i w sobotę o godz. 6:30.

Kiermasz przedświąteczny przy naszym kościele zostanie zorganizowany w następną niedzielę. Będziemy mogli nabyć ozdoby na stół wigilijny, pocztówki, ciasta i inne specjały, a przy okazji wesprzeć osoby potrzebujące pomocy.

Wychodząc z kościoła możemy nabyć opłatki, sianko na stół wigilijny przygotowane przez młodzież oazową, oraz świece Caritas w cenie 15 zł mała i 25 zł duża.

Wizytę duszpasterską – Kolędę w tym roku chcemy wznowić, po 2 latach przerwy. Rozpoczniemy ją 27 grudnia, na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablocie przed kościołem możemy znaleźć rozkład kolędy.

Bóg zapłać wszystkim, którzy wspierają utrzymanie naszego kościoła poprzez składane ofiary, oraz wpłaty na konto parafialne. Przypominamy i zachęcamy do zapisywania się do parafii te osoby, które na terenie naszej parafii mieszkają, a nie są do niej zapisane.

Za chwilę błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, dobrego tygodnia i jak najlepszego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia!