Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dzieci z klas III i ich rodziców, przygotowujące do I komunii św.

W liturgii w najbliższym tygodniu będziemy obchodzili:

- wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej w poniedziałek 22 listopada. Będziemy się modlić tego dnia za naszego pana Organistę, za nasz chór parafialny, za zespół „Jezus Drogą”, za scholę Matki Bożej Fatimskiej, a także za dziecięcą  scholę parafialną i za wszystkich, którzy angażują się w śpiew podczas liturgii w naszym kościele.

- wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac  i towarzyszy męczenników w środę 24 listopada,

- wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej w czwartek 25 listopada.

W następną niedzielę 28 listopada rozpoczynamy Adwent, czas szczególnego oczekiwania na przyjście Pana. W Adwencie w naszej parafii zapraszamy do uczestnictwa we Mszach św. roratnich, które będą sprawowane w każdy poniedziałek, środę i w sobotę o godz. 6:30.

Rozpoczął się czas pracy synodalnej w naszej archidiecezji. Jako parafia włączamy się w tę inicjatywę papieża Franciszka. Chcemy z większą intensywnością wsłuchiwać się w głos członków Kościoła. Każdy jest zaproszony, aby wypowiedzieć swoją opinię na tematy związane z życiem Wspólnoty Kościoła. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w pracach Synodu zapraszamy na spotkanie w I niedzielę adwentu 28 listopada po Mszy św. o godz. 18:00 w kościele.    

Policja przestrzega przed nasilonymi w ostatnim czasie wyłudzeniami pieniędzy „na wnuczka”, czy „na policjanta”. Bądźmy ostrożni i wyczuleni na tego typu sprawy. Nie dawajmy nieznajomym ani pieniędzy ani nie udostępniajmy danych do logowania w systemie bankowym. Policja nie prosi o takie informacje, więc tego typu żądania są oznaką, że najprawdopodobniej mamy do czynienia z próbą wyłudzenia pieniędzy.

Naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia!