Z racji na przypadające zwykle 22 listopada wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej pamiętamy dziś w modlitwach o naszym panu Organiście, o naszym chórze parafialnym, o zespole „Jezus Drogą”, a także o dziecięcej  scholi parafialnej i o wszystkich, którzy angażują się w śpiew podczas liturgii w naszym kościele.

W tym tygodniu w liturgii będziemy obchodzili wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy męczenników we wtorek 21 listopada

W następną niedzielę 29 listopada rozpoczynamy Adwent, czas szczególnego oczekiwania na przyjście Pana. W Adwencie w naszej parafii zapraszamy do uczestnictwa we Mszach św. roratnich, które będą sprawowane w każdy poniedziałek, środę i w sobotę o godz. 6:30.

Przypominamy o przestrzeganiu zasad sanitarnych w kościele. Pamiętajmy, że możemy korzystać z dyspensy od udziału osobistego we Mszy św. niedzielnej w kościele. Zachęcamy do odwiedzin naszej parafialnej strony internetowej i do  uczestnictwa we Mszy św. transmitowanej z naszego kościoła.

Wszystkim, którzy modlą się wraz z nami życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia!