Święta i wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:

- Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej w poniedziałek 9 listopada,

- wspomnienie św. Leona papieża we wtorek 10 listopada,

- wspomnienie św. Marcina z Tours w środę 11 listopada. Jest to także Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. o godz. 7.00 z racji na dzień wolny od pracy, 9.00 i 18.00, modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny.

- wspomnienie św. Jozafata biskupa i męczennika w czwartek 12 listopada,

- wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna Pierwszych Męczenników Polski w piątek 13 listopada.

Przypominamy, że w archikatedrze od wczoraj trwa Nowenna Opieki przed uroczystością NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, zachęcamy do udziału w tej nowennie każdego dnia o godz. 18.00 osobiście lub poprzez transmisję internetową na stronie archidiecezji.

Zachęcamy osoby, które od niedawna mieszkają na terenie naszej parafii, do zapisania się do parafii. Przypominamy, że większość spraw kancelaryjnych jest załatwiana na podstawie kartoteki parafialnej, natomiast do danej parafii należy się przez fakt zamieszkania na jej terenie, a nie zameldowania.

Według najnowszych zarządzeń państwowych w naszym kościele powinno się modlić do 55 osób. Przypominamy, że ks. Arcybiskup udzielił dyspensy od udziału osobistego we Mszy św. niedzielnej w kościele. Przypominamy również, że w każdą niedzielę jest transmitowana przez naszą stronę internetową Msza święta z naszego kościoła.

Wszystkim, którzy modlą się wraz z nami życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia!