Dziś także dzień patronalny Służby Zdrowia. Polecamy Bogu w modlitwach wszystkich, którzy niosą pomoc ludziom chorym i cierpiącym, zwłaszcza w tym trudnym czasie..

W tym tygodniu w liturgii będziemy obchodzili:

- wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w poniedziałek 19 października,

- wspomnienie św. Jana Kantego kapłana we wtorek 20 października. Tego dnia po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się w naszym kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez grupę Odnowy w Duchu Świętym z naszej parafii.

- wspomnienie św. Jana Pawła II papieża w czwartek 22 października. Będziemy dziękowali Panu Bogu za dar tego Wielkiego Papieża, naszego Rodaka. 

W następną niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego Kościoła. Będziemy dziękowali Bogu za naszą wspólnotę parafialną, i za ten kościół, w którym możemy się modlić.

Przypominamy, że Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane  każdego dnia o godzinie 17.30.  Zapraszamy.

Przyjmujemy na wypominki, na stoliku przy wejściu do kościoła leżą przygotowane kartki. Wypominki będą się odbywały w następujący sposób: Od 1 do 6 listopada o godz. 17.00 różaniec wypominkowy, a o godz. 18.00 Msza św. za wyczytanych zmarłych. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.

W związku z zarządzeniami państwowymi i naszego ks. Arcybiskupa w tym czasie, gdy jesteśmy w tzw. czerwonej strefie w naszym kościele powinno się modlić do 120 osób. Przypominamy, że ks. Abp udzielił dyspensy od udziału osobistego we Mszy św. niedzielnej osobom, które w czerwonej strefie się znajdują. Przypominamy również, że w każdą niedzielę jest transmitowana przez naszą stronę internetową Msza święta z naszej parafii.  Wszystkie zalecenia ks. Abp  znajdziemy w gablocie przed kościołem i na naszej stronie internetowej.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!