Program Nabożeństw:

- Msze św. w niedzielę wg porządku niedzielnego, adoracja od godz. 13.00 do 18.00, o 17:30 modlitwa różańcowa;

- w poniedziałek 12.10 Msze św.  o godz. 6.30, 9.00, 16.30 i 18.00. – adoracja Pana Jezusa od godz. 9:45 do godz. 16:30, o 17:30 modlitwa różańcowa;

- we wtorek 13.10 Dzień Objawień Fatimskich) Msze św.: o godz. 6.30, 9.00, 16:30-bierzmowanie (na tą mszę św. zapraszamy tylko osoby bierzmowane, świadków i rodziców) i o godz. 18.00. Po ostatniej Mszy św. procesja wokół kościoła kończącą 40 godzinne Nabożeństwo. Modlitwa różańcowa: po Mszy św., o godz. 6:30, o godz. 8:30, po Mszy św. o godz. 9:00 oraz o godz. 15:00 wraz z koronką do Bożego Miłosierdzia. Adoracja Pana Jezusa do godz. 15:45. Cały plan nabożeństw znajdziemy w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii.

Przeżywamy dziś także Dzień Papieski. Przed kościołem zbierane są ofiary do puszek na fundusz stypendialny fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18:00 w związku z Dniem Papieskim zapraszamy na spektakl słowno – muzyczny p.t: „Bóg będzie Jego mocą” na temat św. Jana Pawła II.

W tym tygodniu będziemy obchodzili:

- Dzień Edukacji Narodowej w środę 14.10 - modlić się będziemy za nauczycieli, wychowawców i wszystkich pracowników oświaty.

- wspomnienie św. Teresy od Jezusa w czwartek 15.10

- wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej w piątek 16.10

- wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego w sobotę 17.10

Następna niedziela to Niedziela Misyjna. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na potrzeby misji. Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca przed kościołem będzie rozprowadzać  „kremówki papieskie”, a ofiary będą przeznaczone na Dom Centrum Formacji Przyjaciół Oblubieńca.

Przyjmujemy na wypominki w zakrystii bądź w kancelarii, przygotowane kartki leżą na stoliku przy wejściu do kościoła. Zachęcamy do modlitwy za naszych zmarłych.

We czwartek 15 października obchodzimy Dzień Dziecka Utraconego. W tym dniu o godz. 18:00 w Katedrze Białostockiej zostanie odprawiona Eucharystia w intencji rodziców, którzy utracili dziecko. Po Mszy Świętej i modlitwie różańcowej przy pomniku św. Jana Pawła II złożymy znicze jako znak pamięci o zmarłych dzieciach. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Pracownicy Służby Zdrowia zaproszeni są na coroczne obchody Patronalne Święta św. Łukasza do Bazyliki Archikatedralnej w Białymstoku. 18 X w niedzielę o godz. 16.30 w czasie Uroczystej Mszy Świętej zostanie zawierzona Panu Bogu Służba Zdrowia i ich posługa chorym w szczególnie trudnym czasie epidemii koronawirusa w Polsce i na świecie. Do wspólnej modlitwy zaproszeni są lekarze, pielęgniarki, położne, ratownicy medyczni, farmaceuci, pracownicy sanepidu oraz inni pracownicy świata medycznego

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia! Zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu do naszego kościoła.