1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza święta z tej okazji zostanie odprawiona w naszym kościele o godz. 8.00. Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i katechetów na wspólną modlitwę.

Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, przypada w czwartek 3 września, jest to także pierwszy czwartek miesiąca. Modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne od godz. 17:15.

W pierwszy piątek miesiąca 4 .09 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa po mszy św. porannej oraz o 17:45. Od września w pierwszy piątek będzie dodatkowa msza św. o godz. 16.30, zapraszamy na nią zwłaszcza dzieci.

Pierwsza sobota miesiąca przypada 5.09. Zapraszamy na  Nabożeństwo pierwszosobotnie wg stałego programu: Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, medytacja o 17.35, po Eucharystii wieczornej część różańca, litania do Matki Bożej, i po błogosławieństwie Apel Jasnogórski.  

Od wtorku pracują w naszej parafii nowi księża. Witamy wśród nas ks. Marka Lipiszko i ks. Radosława Garbeckiego. Życzymy księżom owocnej posługiwania w naszej parafii. Z żalem żegnamy dziś także ks. Łukasza Żuka, który od 1 września rozpoczyna dyrektorowanie w domu księży emerytów. Życzymy mu wielu sukcesów, nie tylko w na tym stanowisku.  

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.