We wtorek, trzeci dzień oktawy Wielkanocy modlimy się za zmarłych. W tym roku nie będzie mszy św. składkowych, ale będziemy polecać Bogu dusze cierpiące w czyśćcu. Msze św. o godz. 6:30, 9:00 i 18:00.

W najbliższy piątek z racji na Oktawę Świąt Wielkanocnych nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Święto Miłosierdzia Bożego obchodzimy w drugą Niedzielę Wielkanocną. Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego w dni powszednie o godz. 17:45, a w święta po mszy św. o godz. 9.00. Zachęcamy do odmawiania nowenny w naszych domach.

Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach poprzez naszą parafialną stronę internetową www.mbfatimskiej.archibial.pl

Wszystkim naszym Parafianom i gościom życzymy błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego! Niech Pan, który umarł, a żyje obdarza wszystkich potrzebnymi łaskami!