Możliwość spowiedzi w dni powszednie od godz. 16.00 podczas adoracji i podczas mszy św. wieczornej. W sobotę przed Niedzielą Palmową spowiedź od godziny 15.00. 

UWAGA: W następną niedzielę nie będzie poświęcenia palm!

Spowiedź i komunia św. osobom chorym i starszym (oprócz tych, którzy są w kwarantannie) jest przewidziana na piątek 3 kwietnia i sobotę 4 kwietnia w godzinach od 9.00 do 12.00. Prosimy zgłaszać chorych telefonicznie na numer 505 947 218, mailowo na adres: mbfatimskiej@archibial.pl, lub osobiście w kancelarii parafialnej.

Odwołana została Miejska Droga Krzyżowa, która tradycyjnie odbywała się w piątek przed Niedzielą Palmową. 

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa w kościele będą o stałych godzinach, pamiętajmy w naszych modlitwach o intencjach: powołań do kapłańskich i zakonnych, oraz wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.  

Kolejny raz przypominamy o konieczności przestrzegania zasad, które pozwolą opanować wirus i chorobę. Zachęcamy także do wytężonej modlitwy i praktyk pokutnych. Przypominamy, że podczas nabożeństw nie może być w kościele więcej niż tylko 5 osób, a pierwszeństwo mają ci, którzy zamówili intencje na daną mszę św. Zachęcamy do uczestnictwa w Eucharystii w domach poprzez radio, telewizję lub internet i do przyjmowania komunii św. duchowej. Prosimy o odpowiedzialne podejście oraz o korzystanie z dyspensy ks. Arcybiskupa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w rodzinach, w łączności z całą naszą Ojczyzną każdego dnia o godz. 20:30.

Świece – paschałki na stół wielkanocny można nabyć w kościele i kancelarii.

Wszystkie informacje znajdziemy na stronie internetowej naszej parafii i na facebooku.

Polecamy w modlitwie wszystkich naszych parafian, naszą ojczyznę, Europę i cały świat. Niech Bóg Miłosierny ulituje się nad nami, a Matka Najświętsza niech nas wspomaga!