Jako kapłani prosimy wszystkich o przestrzeganie zasad koniecznych do opanowania wirusa i choroby, a z drugiej strony do wytężonej modlitwy i praktyk pokutnych. Na stronie internetowej naszej parafii znajdziemy zarządzenia ks. Arcybiskupa Metropolity a także wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania parafii. 

Msze św. dziś o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 16.30 dodatkowa i o godz. 18.00. W przypadku większej ilości wiernych msze św. będą odprawiane jednocześnie w dolnym i górnym kościele. Przypominamy jednak, że w kościele nie może być więcej niż 50 osób. Zachęcamy do uczestnictwa w Eucharystii w domach poprzez radio, telewizję lub internet i do przyjmowania komunii św. duchowej.

Msza św. o godz. 12.00 z naszego kościoła będzie transmitowana przez kanał naszej archidiecezji na youtube. Link do transmisji jest dostępny na stronie archidiecezji oraz na naszej stronie parafialnej. 

Z racji na sytuację w kraju odwołana zostaje uroczystość poświęcenia witraży, a także wszelkie spotkania grup i wspólnot parafialnych, a także spotkania przygotowujące do sakramentów świętych: I komunii i bierzmowania. Odwołane zostały rekolekcje dla dzieci i młodzieży, co do rekolekcji dla dorosłych to obserwujemy bieg wydarzeń i decyzję podejmiemy w najbliższym czasie. 

W poniedziałek o godz. 18.00 w naszym kościele odprawiona zostanie msza św. w intencji oddalenia pandemii koronawirusa. 

Polecamy w modlitwie wszystkich naszych parafian, naszą ojczyznę, Europę i cały świat. Niech Bóg Miłosierny ulituje się nad nami, a Matka Najświętsza niech nas wspomaga!